הכתובת שלכם במחיר למשתכן/מופחת/מטרה!

אנו מציעים שירות מיוחד ליזמים בניהול הדרכה והרשמת הזוכים. מטרת השירות ללוות את הזוכים עבור היזם מרגע קבלת רשימת זוכים ממשרד השיכון והבינוי ועד חתימה על הסכם מכר.

אנו נוביל עבורכם – היזמים את תהליך ההרשמה באופן יסודי במינימום תקלות תוך מתן שירות מקצועי אדיב ויעיל.

01
פנייה טלפונית וזימון הזוכים

בשלב ראשון מרגע קבלת רשימת הזוכים מאת היזם אנו נפנה לכל זוכה טלפונית ע"י נציגים מקצועיים, נברך אותו על זכייתו ונזמן אותו לפגישת אוריינטציה/הדרכה אישית/קבוצתית. 

בשיחה אנו נדריך את הזוכה בתהליך שלפניו, נוודא שיש ברשותו את ההון העצמי הנדרש, נסביר לו בכמה מילים מהם תנאי התשלום ומהם המסמכים איתם צריך להצטייד במועד בחירת הדירה, נענה לכל שאלותיו בנושא, כמו כן נפנה אותו לעיין באתר החברה כדי ללמוד את סוגי הדירות ולהכין רשימת עדיפויות.

02
הדרכת הזוכים

בשלב השני אנו עורכים כנסי הסברה, בהם אנו מציגים את הפרויקט, את תכניות הדירות, את עיקרי המפרט הטכני ואת עיקרי הסכם המכר. 

את ההודעה על מועד הכנס ומיקומו יקבל הזוכה באמצעות פרטי הקשר שאותם השאיר בהרשמה להגרלה.

המטרה להכין את הזוכים בצורה הטובה ביותר לשלב בחירת הדירה. במקרה והחברה היזמית תחליט לערוך כנס במקום פגישות אוריינטציה אישיות/קבוצתיות אנו נהיה החלק המקצועי שמעביר את האינפורמציה לזוכים על פי הדרישה/הצורך.

03
בחירת הדירה

בשלב זה ועל פי נוהל משרד השיכון, אנו נערוך את תהליך הבחירות בצורה יעילה ומסודרת על פי ניסיון קודם. 

בכל חדר בחירה יהיה נציג מקצועי בפגישה אישית של 45 דקות עם כל זוכה וזוכה. בנוסף ימונה רשם מטעם חברתנו אשר יהיה צמוד לבקרית בכל זמן הבחירות ועל פי הנוהל . 

כמו כן במקרה של ביטולים/ויתורים אנו נזמן את הזוכים "הבאים בתור" נקיים איתם את אותו התהליך על פי הנוהל של משרד השיכון עד סיום מכירת הדירה האחרונה.

04
חתימה על בקשת רכישה

במעמד זה יחתמו הזוכים על טופס בקשת רכישה. הטופס יכלול את שמות הרוכשים (שמות הרוכשים חייבים להיות זהים לאלה שהחברה תקבל ממשרד השיכון), מספר הבניין, מספר הדירה, מספר הקומה, המחיר ומועד המסירה המשוער.

תינתן אפשרות לחתום כבר במועד בחירת הדירה על מנת לחסוך זמן וליעל את התהליך.

05
חתימה הסכם המכר

מועד החתימה על הסכם המכר ייקבע כ-10 ימים לאחר החתימה על בקשת הרכישה. רוכש שיבקש להקדים את מועד החתימה על הסכם המכר יוכל לעשות זאת בתיאום מראש עם החברה. הסכם המכר ונספחיו נבדקים ומאושרים ע"י משרד השיכון.

נשמח לשמוע מכם 👋

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

Open chat
1
Hello,
How can we help you?