הפרויקטים שלנו

אייס תל אביב

אייס תל אביב – הוא אייקון מגורים חדש ויוקרתי, הממוקם בשכונת פלורנטין על גבול נווה צדק, ומציג סטנדרט בנייה גבוה וחזון אדריכלי פורץ דרך. האדריכל זוכה הפרסים, אילן פיבקו, הציע את חותמו בשכונה עם תכנון מתחם “רביעית פלורנטין” הידוע של קבוצת Ybox, יצרו שני מבנים עטופים בזכוכית, המשקפים ומשקיפים על כל היתרונות של המטרופולין הגדול בישראל. בפרויקט, דירות 2, 3, 4 חדרים ופנטהאוזים בעיצוב מלוטש ומדויק, לובי מפואר בכל בניין וגן המציג אדריכלות נוף מרשימה המשלבת מוטיבים מעולם האמנות עם מרבדי צמחיה מרובעים בצבע אדום וירוק.

לייטהאוס בת ים

לייטהאוס’ מגדל דירות יוקרה בשכונת פארק הים בבת ים: במרחק של כ-500 מ’ בלבד מחוף הים והטיילת של בת ים ובמרחק הליכה מהרכבת הקלה המתוכננת. מגדל LIGHTHOUSE, שנבנה ברחוב יוחנן הסנדלר, מציב סטנדרט חדש של יוקרה ויופי, מבפנים ומבחוץ: במגדל כ-194 דירות המתפרשות על פני 46 קומות, כאשר כל אחת מהדרירות נהנית מנוף לים. פרויקט לייטהאוס הוא פתרון אולטימטיבי לאנשים שמחפשים דירות מול הים בסטנדרט שאין שני לו.

נווה אביבים נתניה

וויי בוקס בשיתוף עם חברת נווה גד הקימו 4 מגדלים מפוארים המשקיפים על מרכז העיר, אנו מציעים לכם תכנון אדריכלי חדשני ומעוצב בדיוק לצרכים שלכם, לצד מפרט בניה מתקדם במיוחד, המעניק לכם את כל המותרות של החיים במגדל יוקרה: לובי מפואר, אולם לרווחת הדיירים, פיתוח סביבתי מוקפד, חניה תת קרקעית לכל דירה. בין הבניינים להנות מפיתוח חדשני ומודרני של 8 דונם שטח ציבורי פתוח. לבחירתכם מגוון דירות 4,3,2 חדרים, לופטים ופנטהאוזים וכננו שתהיה על נוחיות מרבית ועיצוב מחשב ברמה הגבוהה ביותר.

גליפולי 19

ווייבוקס מרימה את הרף וקובעת סטנדרט חדש של מצוינות בפרויקט ההתחדשות העירונית ברחוב גליפולי 19 בתל-אביב. לאחר הריסת המבנה המיושן ייבנה מחדש לאחר תכנון חדש בו הושקע מחשבה מעמיקה ומוקפדת המביאה בחשבון את צורכיהם של הדיירים, עכשיו ובבעתיד. הבניין שייבנה הוא בן 8 קומות, ובו תמהיל רבגוני של דירות 2,3 ו-4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. תמהיל זה הולם את אופייה המגוון של השכונה ומתאים לצעירים, זוגות טיפוח למשפחות. הבניין שתכנן האדריכל הידוע גיורא גור ייבנה בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר ויכיל גם חניון קרקעי לטובת הדיירים.

נשמח לשמוע מכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

Open chat
1
Hello,
How can we help you?